Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.
2 kwietnia 2019 r. godz., 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
28.03.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
29.03.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.03.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
01.04.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
02.04.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00
Walerią Matelską: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
R. G. & A. W. REEVE - rycina
Nr katalogowy126
akwaforta kolorowana, karton; 42 x 61 cm (w świetle passe-partout);
Rudi LESSER (1902-1988)
Nr katalogowy128
p. d. oł.: Rudi Lesser;
BARRAU - rycina
Nr katalogowy130
p. d.: Barrau;
R. WOODMAN - rycina
Nr katalogowy132
miedzioryt kolorowany, karton; 55 x 64 cm (w świetle oprawy).
Charles-Fernand DE CONDAMY (1855-1913) - według
Nr katalogowy134
sygn. p. d.: de Condamy.
Józef RAPACKI (1871-1929)
Nr katalogowy136
sygn. na płycie: Józef Rapocki;
Władysław WALKIEWICZ (1833-1900)
Nr katalogowy138
chromolitografia, papier; 43,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
Tadeusz CYBULSKI (1878 - 1954) ?
Nr katalogowy140
sygn. l.d. "TCyb".
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy144
sygn. p .d.: monogram AU.
Nr katalogowy146
sygn. i dat. u dołu: monogram AU.
Tadeusz CIEŚLEWSKI - OJCIEC (1870-1956)
Nr katalogowy148
sygn. p. d.: T. Cieślewski; na odwrocie napis.
Z. KASZELIŃSKI
Nr katalogowy150
sygn. p. d.: Z. Kaszeliński.
Maurycy BLOND (1899-1974)
Nr katalogowy152
sygn. l. g.: M. Blond;
Albert RIEGER (1834-1905)
Nr katalogowy154
sygn. p.d. "Alb.t Rieger/pinx".
Julian PANKIEWICZ [PAŃKEWYCZ] (1863-1933)
Nr katalogowy156
sygn. l. d.: Pankiewicz;
Nieokreślony malarz polski
Nr katalogowy158
niesygn.
Walter ROMBERG (1898-?)
Nr katalogowy160
sygn. p. d.: WRomberg.
A. TOLZMANN
Nr katalogowy162
sygn. p. d.: A.Tolzmann/1925.
Ludwik DE LAVEAUX (1891-1969)
Nr katalogowy164
sygn. p. d.: L. de Laveaux 1930.
Ignacy STRUBEL (1872-1928)
Nr katalogowy168
sygn. p. d.: IStrubel.
Anton PICK (1840-1902)
Nr katalogowy170
sygn. l. d.: C. Rieder.
Jerzy WOLFF (1902-1985)
Nr katalogowy172
sygn. u dołu: Wolff oraz p.d.: Wolff;