Nr katalogowy: 126

R. G. & A. W. REEVE - rycina

Nr katalogowy: 126

Wyścigi Liverpool , 1853

według obrazy G. H. Laporte, grawerowane przez R. G. & A. W. Reeve;
akwaforta kolorowana, karton; 42 x 61 cm (w świetle passe-partout);