Władysław ROGOWSKI
Nr katalogowy: 336
Para obrazów
Ryby - taniec; Narodziny Wenus.
-) Ryby - taniec: olej, akryl, płyta; 91,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: WRogowski;
na odwrocie nalepka z wystawy Sussex open 1992.
-) Narodziny Wenus: olej, płyta; 91 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: WRogowski;
na odwrocie nalepka z wystawy Sussex Open Artists and Photographers Exhibition 1991.