Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy: 123
Zamiana ról
tusz, akwarela, karton; 6 x 7,5 cm na arkuszu 21,5 x 14 cm;
sygn. p. d.: monogram AU.
sygn. p. d.: monogram AU.