Nr katalogowy: 805

MALARZ NIEOKREŚLONY (XVII W.)

Nr katalogowy: 805

Ostatnia wieczerza

olej, płótno naklejone na deskę; 125 x 90 cm (zamknięte łukiem);
w oryginalnej ramie
estymacja: 7 500 - 10 000 zł