WALDEMAR SMOLAREK (1937-2010)
Nr katalogowy: 419
Bez tytułu
olej, płótno;
91 x 152 cm;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
olej, płótno;
91 x 152 cm;
sygn. l. g.: SMOLAREK
Prezentowana praca to obraz podarowany mamie Tomasza Buchnera podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą" przez syna artysty, Pana Petera Smolarka. Środki ze sprzedaży obrazu zostaną w pełni przekazane na leczenie i rehabilitację Tomka.