Nr katalogowy: 1820

Nr katalogowy: 1820
Ramka do miniatury
srebro złocone (?), grawerunek; szkło; wys. 9,2 cm, szer. 6,8 cm, głęb. z podpórką 6 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Owalna, z wypukłym s...