Nr katalogowy: 1821

Nr katalogowy: 1821

Konsolka z delfinami

brąz, odlew cyzelowany, złocony; porcelana, farby emaliowe,
szkło fazowane; wys. 10,7 cm; Chiny, XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł