Nr katalogowy: 1072

Artur MARKOWICZ (1872-1934)

Nr katalogowy: 1072
Motyw zimowy, 1922
olej, deska; 12 x 21 cm;
sygn. i dat. l. d.: Art.Markowicz / 1922