Nr katalogowy: 1071

Joseph Friedrich N. HEYDENDAHL (1844-1906)

Nr katalogowy: 1071

Konwój jeńców, ok. 1880

olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł