Nr katalogowy: 1070

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 1070
Akt na zielonym tle
olej, płótno, 81 x 61 cm;
sygn. p. d.: K Z;
na odwrocie nalepka z wystawy paryskiej z 1927