Nr katalogowy: 1070

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 1070

Akt na zielonym tle

olej, płótno, 81 x 61 cm;
sygn. p. d.: K Z;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł