Nr katalogowy: 1046

Roman BREINTENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 1046

Głowa konia

olej, płyta; 40 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: RBreintenwald.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł