Nr katalogowy: 1042

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1042
Carmen z wachlarzem
olej, tektura; 39,5 x 29,5 cm;
sygn. p. g.: Kasper Pochwalski.