Nr katalogowy: 1042

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1042

Carmen z wachlarzem

olej, tektura; 39,5 x 29,5 cm;
sygn. p. g.: Kasper Pochwalski.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł