Nr katalogowy: 1032

Isis KISCHKA (1908-1973)

Nr katalogowy: 1032
Dalie na zielonym tle, 1961
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: KISCHKA;
na odwrocie, na blejtramie napis autorski: KISCHKA Les dahlias au fond vert - 1961.