Nr katalogowy: 1031

Malarz nieokreślony niemiecki, 2 ćw. XIX w.

Nr katalogowy: 1031

Noc księżycowa - nokturn

olej, płótno; 94,5 x 133 cm.
W typie malarstwa Caspara Davida Friedricha.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł