Nr katalogowy: 17

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 17

Strzelec konny prowadzi wierzchowca, 1940

olej, tektura; 38 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak. / 1940.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 8 700 zł