Nr katalogowy: 511

Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - projektanci

Nr katalogowy: 511

Lampa biurkowa, lata 80. XX w.

metal lakierowany w kolorze czarnym; wys. całkowita około 46 cm;
projekt sygn. ART PNIEWSKI RUTKIEWICZ.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł