Nr katalogowy: 504

Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów w Ćmielowie

Nr katalogowy: 504

Wazon kręcony, l. 60. XX w.

porcelana biała, szkliwiona, malowana (przetarcia);
wys. 28,5 cm;
estymacja: 400 - 500 zł