Nr katalogowy: 426

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

Nr katalogowy: 426

Bez tytułu - 6 kompozycji, 2010

akwarela, papier; 29,7 x 42 cm;
sygn. i dat. na odwrocie pracy oraz na odwrocie oprawy: P. TKACZYK / 2010.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł