Nr katalogowy: 1331

Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962)

Nr katalogowy: 1331

Struktury niebieskie 2, 2017

technika własna (haptyczna), płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł