Nr katalogowy: 339

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 339

Kompozycja figuralna, 1998

olej, płótno; 105 x 85 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 1998;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł