Nr katalogowy: 822

Nr katalogowy: 822

Wakizashi - krótki miecz japoński, sygn. BIZEN OSAFUNE SUKESADA w pochwie

stal dziwerowana, stop miedzi i złota SHAKUDO, złocenie; srebro złocone; skóra rekina, oplot jedwabny (?);