Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Makata buczacka

jedwab, nić metalowa złocona; 129,5 x 133 cm; wymiar krajki 7 x 4 cm.
Buczacz, pracownia Oskara Potockiego, XIX/XX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł