Nr katalogowy: 157

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 157

Portret aktora

olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
obraz po konserwacji (uzupełnione fragmenty płótna przy krawędziach obrazu)