Nr katalogowy: 157

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 157

Portret aktora

olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
obraz po konserwacji
estymacja: 35 000 - 45 000 zł