Nr katalogowy: 156

Franciszek STREITT (1839-1890)

Nr katalogowy: 156

W altanie

olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
na odwrocie stempel sklepu dla plastyków, składu płócien.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł