Nr katalogowy: 812

Nr katalogowy: 812

Tłok pieczętny z herbem Lubicz

brąz złocony, kość słoniowa; pole 1,8 x 1,2 cm; wys. z uchwytem 8 cm.
Polska, XIX/XX w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł