Nr katalogowy: 808

Nr katalogowy: 808

Sygnet z herbem Plater, odmiana hrabiowska II

złoto pr. 3, stal; oczko 1,3 x 1,1 cm; średnica 1,8 cm, wys. 2 cm.
Lwów, złotnik monogramista „EM”, lata 30. XX w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł