Nr katalogowy: 601

Nr katalogowy: 601

Wazon secesyjny z nimfą

Nieustalona europejska pracownia ceramiczna -
sygnowany wyrób autorski: A. Nanteuil (autor nieznany), 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 300 zł