Nr katalogowy: 160

Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.

Nr katalogowy: 160

Sceny alegoryczne z puttami - para obrazów

Alegoria Nadziei oraz Wiary
olej, płótno dublowane; 89 x 89 cm (każdy)
estymacja: 13 000 - 16 000 zł