Nr katalogowy: 907
Gondola w typie Ludwik XV
drewno lite snycerowane, gipsowane, złocone, tapicerowany, tkanina obiciowa; 85 x 59 x 56 cm.
Polska, koniec XIX w ? lub pocz. XX w.;