Adam NIEMCZYC (1914-2009)
Nr katalogowy: 337
Post scriptum, 1995
akwarela, gwasz, olej, papier; 75,52 x 55,5 cm w świetle ramy;
sygn. d.: AN / 1994.
sygn. d.: AN / 1994.