Nr katalogowy: 329

Otto AXER (1906-1983)

Nr katalogowy: 329

Targi północne, l. 30. XX w.

ołówek, tusz, akwarela, collage, karton; 32,5 x 24 cm;
Kompozycja dwustronna, na obu stronach karty pieczątka "OTTO /AXER";