Nr katalogowy: 33

Emil LINDEMAN (1864 - ok. 1945)

Nr katalogowy: 33
Pejzaż z dworkiem, ok. 1914

olej, płótno; 50 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: Emil Lindeman.