Nr katalogowy: 237

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 237

Pościg za bolszewikami

olej, płótno, 60,5 x 86 cm; sygn. l. d.: Leonard Winterowski/ Warszawa 1920