Nr katalogowy: 230

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 230

Widok Góry Kalwarii nad Wisłą, ok. 1943

olej, płótno, 52,5 x 84 cm; sygn. p.d.: ST. CZAJKOWSKI;