Nr katalogowy: 226

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 226

Autoportret, 1926

olej, tektura, 22 x 18,5 cm; sygn. wzdłuż prawej krawędzi: J Malczewski 1926. Juni;