Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy: 204
Widok Placu Zamkowy w Warszawie
akwarela, gwasz, papier, 25 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wł. Chmieliński