Nr katalogowy: 205

Stanisław KOPYSTYŃSKI (1893-1969)

Nr katalogowy: 205

Sieci

akwarela, papier, 30 x 42,3 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: St Kopystyński (ołówkiem);