Nr katalogowy: 111

Konstanty BRANDEL (1880-1970)

Nr katalogowy: 111

Adrienne - profil duży, ok. 1925

akwaforta, papier, 28,9 x 20,6 cm (odcisk płyty); sygn. l. d.: KB (stempel), na płycie p. d.: KB (w lustrzanym odbiciu);