Nr katalogowy: 1816

Nr katalogowy: 1816

Ikona - Św. Mateusz Ewangelista

tempera na trójkątnej desce, płótno; wys. 45 cm;
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł