Nr katalogowy: 1816
Ikona - Św. Mateusz Ewangelista
tempera na trójkątnej desce, płótno; wys. 45 cm;
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł