Nr katalogowy: 817

Nr katalogowy: 817

Ekrytuar z alegorią Malarstwa i Rzeźby

brąz złocony; wys. 13 cm, szer. 27,3 cm;
Anglia, Bath, k. XIX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł