Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy: 1156
Ejże, ejże
olej, tektura; 68 x 96 cm;
sygn. p. d.: WWodzinowski.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
sygn. p. d.: WWodzinowski.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł