Nr katalogowy: 1155

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

Nr katalogowy: 1155

Na spacerze

olej, płótno; 65 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: TROMAN.
estymacja: 1 600 - 2 400 zł