Jan BOHUSZEWICZ (1878-1935)
Nr katalogowy: 1151
Dzikie chmury, 1920
olej, tektura; 23 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: … BOHUSZEWICZ (przysłonięte rama);
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
estymacja: 2 000 - 2 600 zł