Nr katalogowy: 1149

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

Nr katalogowy: 1149

Portret kobiety w czepcu

olej, płótno; 68 x 51,5 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł