Nr katalogowy: 1010

Jan MATEJKO (1838-1893)

Nr katalogowy: 1010

Album 15 obrazów

Nakładca Franciszek Bondy, Wiedeń 1893, oryginalna, ozdobna oprawa wydawnicza,
tłoczona, złocona, sygn. F. Gogl. Wiedeń, czerwone płótno 51 x 36 cm
estymacja: 1 900 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 500 zł