Nr katalogowy: 517

Salomon Reich & Co., Krásno

Nr katalogowy: 517

Wazon, 3 ćw. XX w.

szkło warstwowe, bezbarwne i rubinowe, trawione;
wys. 21,5 cm, sygn.: RKrasno.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł