Nr katalogowy: 456

Iwan KULIK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 456

Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2004

olej, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
na odwrocie opis autorski: Iwan / Kulik / 2004 r.