Nr katalogowy: 452

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 452

Cwancygator, 1981

olej, płótno; 115 x 115 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
sygn. i dat. na odwrocie: Z. DOWGIAŁŁO/1981.